Dodatkowy nabór na wyjazdy na studia w ERASMUS+ (rok akademicki 2019/2020 - semestr letni)

W dniach 01.10.2019 - 18.10.2019 zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów do zgłaszania się  na wyjazdy na studia ERASMUS+ w roku akademickim 2019/2020 (nabór dotyczy wyjazdów w semestrze letnim).  Do naboru mogą przystąpić studenci, którzy w momencie wyjazdu będą mieć ukończony co najmniej I rok studiów inżynierskich.

Uwaga nabór dotyczy tylko części uczelni partnerskich - tych na których po zakończeniu I naboru pozostały wolne miejsca. Sprawdź status naboru na poszczególnych uczelniach

Uwaga - zgłoszenia na University of Split przyjmowane są tylko do dnia 10.10.2019

 

WARTO WIEDZIEĆ O WYJAZDACH ERASMUS+

JAK WYGLĄDA WYJAZD ERASMUS+ NA STUDIA?

STAWKI STYPENDIÓW ERASMUS+ 

JAK DŁUGO TRWA WYJAZD ERASMUS+?

UCZELNIE PARTNERSKIE AKADEMII MORSKIEJ W SZCZECINIE

JAK ZGŁOSIĆ SIĘ NA WYJAZD W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+?

ZASADY REALIZACJI WYJAZDÓW ERASMUS+ 

POZNAJ RELACJE UCZESTNIKÓW WYMIANY

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Dokument dodatkowy - opinia promotora
(dokument wymagany tylko dla studentów planujących wyjazd w trakcie dwóch
ostatnich semestrów studiów inżynierskich/magisterskich/doktoranckich)

 

Po zakończeniu naboru zgłoszeń zostaniesz zaproszony do potwierdzenia swojej znajomości języka wymiany (języka kraju, do którego jedziesz lub języka w którym będziesz mieć zajęcia).  Test ten odbędzie się w SNJO a o jego terminie zostanie poinformowany za pośrednictwem email -  terminy zostaną zorganizowane po zakończeniu rekrutacji tj. w w II połowie pażdziernika.  Z obowiązku tego zwolnione będą osoby z certyfikatem językowym potwierdzającym znajomość języka obcego, przynajmniej na poziomie B1 (chyba, że wybrana Uczelnia Partnerska wymaga wyższego poziomu znajomości języka - sprawdź tutaj ) oraz studenci studiujący w języku angielskim (ubiegajacy się o wyjazd w języku angielskim). 


Jeżeli szukasz dodatkowych informacji, skonsultuj  się z Koordynatorką Uczelnianą p. Ewą Tarabicka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 091480 93 45, Dział ds. Obcokrajowców i Wymiany Międzynarodowej pok.  102.
 


Najnowsze aktualności

Dowiedz się więcej