Nabór ERASMUS+ (wyjazdy studentów na praktyki lądowe w roku akademickim 2017/2018)

W dniach 16.01.2017 - 24.03.2017 zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów do zgłaszania się  na wyjazdy na praktyki lądowe realizowane w ramach programu ERASMUS+ w roku akademickim 2017/2018 (czerwiec 2017 - wrzesień 2018).

Do naboru mogą przystąpić studenci, który w momencie wyjazdu będą mieć ukończony I rok studiów. W praktykach ERASMUS+ mogą również brać udział osoby, które kończą już studia (wyjazd już jako absolwent).

INFORMACJE OGÓLNE O WYJAZDACH ERASMUS+

JAK DŁUGO TRWA PRAKTYKA ERASMUS+

DOKĄD MOGĘ WYJECHAĆ NA PRAKTYKĘ? (zasięg geograficzny ERASMUS+)

GDZIE MOGĘ ODBYĆ PRAKTYKĘ (rodzaj instytucji przyjmującej)

JAK ZNALEŹĆ PRAKTYKĘ ERASMUS+

Po zakończeniu naboru zgłoszeń zostaniesz zaproszony do potwierdzenia swojej znajomości języka wymiany (języka kraju, do którego jedziesz lub języka w którym będziesz mieć zajęcia).  Test ten odbędzie się w SNJO a o jego terminie zostanie poinformowany za pośrednictwem email. Z obowiązku tego zwolnieni będą osoby z certyfikatem językowym potwierdzającym znajomość języka obcego, przynajmniej na poziomie B1. Osoby, które uczestniczą w zajęciach Okna językowego ERASMUS+ (zajęcia bezpłatne) mogą być zwolnione z testu pod warunkiem zdania egzaminu w ramach zajęć.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkania informacyjne dotyczące wyjazdów na praktyki w ramach programu ERASMUS+.

Jeżeli szukasz dodatkowych informacji zgłoś się proszę do Koordynatorki Uczelnianej ERASMUS+  email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,tel. 091480 93 45, Dział ds. Obcokrajowców i Wymiany Międzynarodowej pok.  102.