Dodatkowy nabór na wyjazdy na praktyki lądowe ERASMUS+ w roku akademickim 2019/2020

W dniach  03.10.2019- 31.10.2019 zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów do zgłaszania się  na wyjazdy na praktyki lądowe realizowane w ramach programu ERASMUS+ w roku akademickim 2019/2020 (listopad  2019- wrzesień 2020).Do naboru mogą przystąpić studenci, który w momencie wyjazdu będą mieć ukończony I rok studiów. W praktykach ERASMUS+ mogą również brać udział osoby, które kończą już studia (wyjazd już jako absolwent w ciągu maksymalnie 12 miesięcy od ukończenia studiów, pod warunkiem zgłoszenia się jako student).

Zastanawiasz się jak wygląda praktyka ERASMUS+ i czy warto w niej uczestniczyć? Poznaj relacje studentów Akademii Morskiej w Szczecinie  przekonaj się czy polecają taki wyjazd. 

WAŻNE INFORMACJE

INFORMACJE OGÓLNE O WYJAZDACH ERASMUS+ 

STAWKI STYPENDIÓW ERASMUS+  i POWER


JAK DŁUGO TRWA PRAKTYKA ERASMUS+

DOKĄD MOGĘ WYJECHAĆ NA PRAKTYKĘ? (zasięg geograficzny ERASMUS+)

GDZIE MOGĘ ODBYĆ PRAKTYKĘ (rodzaj instytucji przyjmującej)

ZASADY REALIZACJI WYJAZDÓW ERASMUS+

JAK ZNALEŹĆ PRAKTYKĘ ERASMUS+

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Po zakończeniu naboru zgłoszeń zostaniesz zaproszony do potwierdzenia swojej znajomości języka wymiany (języka kraju, do którego jedziesz lub języka w którym będziesz mieć zajęcia).  Test ten odbędzie się w SNJO a o jego terminie zostanie poinformowany za pośrednictwem email. Z obowiązku tego zwolnieni będą osoby z certyfikatem językowym potwierdzającym znajomość języka obcego, przynajmniej na poziomie B1. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkania informacyjne dotyczące wyjazdów na praktyki w ramach programu ERASMUS+.


Jeżeli szukasz dodatkowych informacji zgłoś się proszę do Koordynatorki Uczelnianej ERASMUS+  email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,tel. 091480 93 45, Dział ds. Obcokrajowców i Wymiany Międzynarodowej pok.  102.


Najnowsze aktualności

Dowiedz się więcej