Szymon (studia w Słowenii)

Cześć, mam na imię Szymon i studiuję logistykę na Akademii Morskiej w Szczecinie. W ramach programu ERASMUS+ miałem przyjemność spędzić semestr w Słowenii.


Studiowałem w wydziale znajdującym się w pięknym Portorož, które jest jednym z największych i najpopularniejszych kurortów turystycznych w tym państwie. Personel oraz moja Koordynatorka postarali się, żebym jak najlepiej spędził czas w murach tego wydziału. Zostałem bardzo ciepło przyjęty, kontakt oraz wyrozumiałe podejście  z wykładowcami sprawił, że studiowanie było czystą przyjemnością a każdą sprawę udawało mi się załatwić bezproblemowo.

Czytaj więcej: Szymon (studia w Słowenii)

Krzysztof (studia i praktyka w Hiszpanii)

ERASMUS+ doskonałą szansą na poszerzenie perspektyw

Być może zabrzmi to dosyć zaskakująco, ale w mojej opinii doskonałym sposobem na poznanie prawdy o swoim własnym kraju oraz o samym sobie, a przynajmniej jej znacznej części, jest spędzenie dłuższego okresu… za granicą. Wyjazd w ramach programu ERASMUS+ oferuje ci doskonałą możliwość na poszerzenie Twojego światopoglądu, którego proces kształtowania, najprawdopodobniej, całkowicie odbywa się w Twojej ojczyźnie.  Uczestnictwo w programie ERASMUS+ to otworzenie sobie drzwi do wiedzy, której nie zdobędziesz, jeżeli w przyszłości nie zdecydujesz się na dłuższy pobyt za granicą. 

Czytaj więcej: Krzysztof (studia i praktyka w Hiszpanii)


Menu

Najnowsze aktualności

Dowiedz się więcej