Terminy rekrutacji na wyjazdy na studia

Rekrutacja do programu ERASMUS+ na wyjazdy odbywa się zimą  poprzedniego roku akademickiego (najczęściej zaczyna się w połowie lutego danego roku). Rekrutacja ta dotyczy wyjazdów zarówno w semestrze zimowym jaki i letnim danego roku akademickiego.

Jeżeli po zakończeniu rekrutacji pozostaną jeszcze wolne miejsca na Uczelniach partnerskich (limity z umów partnerskich nie zostały wykorzystane) na przełomie wrześnie i października jest uruchomiana dodatkowa rekturacja (tylko na wyjazdy w semestrze letnim). W trakcie tej rekrutacji  najprawdopodobniej  dostępne będą tylko wyjazdy na część Uczelni i dużo trudniej będzie uzyskać stypendium.Pamiętaj również iż dodatkowa rekrutacja nie będzie uruchamaniana każdego roku dlatego najlepiej zgłaszać się  na nabór w lutym.

Ogłoszenia o trwających naborach są umieszczane na głównej  ERASMUS+ (Aktualności).

Uwaga w dniach 23.01.2018 do 09.03.2018 trwa nabór na wyjazdy na studia w roku akademickim 2018/2019

Uwaga! Trwa nabór na wyjazd na studia w roku akademickim 2016/2017 dowiedz się wiecej